Modne buty, modne ciuchy - modne życie!
Modne buty, modne ciuchy - modne życie!
Eleganckie buty Venezia PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 27 kwietnia 2012 12:02

buty veneziaMarka Venezia obecna jest w naszym kraju od 1996 roku. Już pierwsze tygodnie działalności pokazały, iż firma ta oferująca szeroki asortyment włoskich propozycji z zakresu obuwia, czy galanterii skórzanej, cieszy się wśród Polek sporym powodzeniem. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż buty Venezia to doskonałe połączenie doskonałego wyglądu z niezwykłą wytrzymałością. Do tego obuwie tej właśnie firmy doskonale leży na nodze, dzięki czemu nie ma żadnych problemów z wygodą. 

Z czasem na rynku pojawiły się inne firmy, oferujące podobny produkt, czego przykładem może tu być chociażby Ryłko. Jednakże pomimo tego faktu buty Venezia niezmiennie cieszą się ogromną popularnością, gdyż klienci mają do tej marki sporo zaufania. To procentuje, gdyż konsumenci doskonale wiedzą, że pomimo wielu firm związanych  branżą obuwniczą znalezienie tej, której buty faktycznie będą cechować się wysokim poziomem wykonania nie jest wcale tak łatwe, jakby to mogło się wydawać. Dlatego też, gdy klient lub klientka znajdą ofertę lub produkt, który idealnie wpasowuje się w ich potrzeby, to nie zamierzają z niego zrezygnować.

Poprawiony: środa, 21 grudnia 2016 15:00
Więcej…
 
Mężczyźni zwracają coraz więcej czasu na swoje obuwie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 27 kwietnia 2012 11:50

czarne buty męskieMężczyźni przywiązują zazwyczaj mniejszą wagę do butów, niż kobiety. Oczywiście są wyjątki pokroju Eltona Johna, który posiada garderobę na obuwie wielkości sporej kawalerki, niemniej wśród zwykłych obywateli faceci, którzy pasjonują się butami stanowią zdecydowaną mniejszość. Buty męskie mają być wygodne, mocne i w miarę estetyczne- tak właśnie uważa przeważający procent brzydszej płci.
 

Dlatego też projektanci zajmujący się męskimi kolekcjami mają z jednej strony łatwiej, z drugiej dużo gorzej. Łatwiej, gdyż mężczyźni nie są aż tak wymagający względem wyglądu i mniejszą uwagę zwracają na detale pokroju kształtu podeszwy, czy szwu na kostce. Gorzej, gdyż mężczyzna chce, żeby jego but był mocny i wytrzymał wiele lat.

 

Poprawiony: poniedziałek, 06 marca 2017 14:33
Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 2 z 2