Modne buty, modne ciuchy - modne życie!
Buty
Kozaki Ryłko PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 16 stycznia 2013 13:45

Mimo faktu, iż mamy już połowę stycznia, to dopiero zaczyna się prawdziwa zima. Te z Pań, które zdążyły zakupić kozaki kilka miesięcy temu, mogą znowu wyciągnąć je z szafy. Te zaś, które jeszcze takowego produktu nie nabyły, powinny zastanowić się nad zakupem. Dzisiaj zaprezentuje przegląd najciekawszych propozycji zimowych znanej i lubianej firmy Ryłko. Ciekawe, której z pań przypadną one do gustu.

firma logistyczna

Poprawiony: środa, 21 grudnia 2016 15:00
Więcej…
 
Jak zadbać o skórzane obuwie? PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 29 kwietnia 2012 00:00

Skórzane buty męskie to świetny wybór dla każdego, kto pragnie wyglądać elegancko i wytwornie. Rzecz jasna same buty to trochę mało, gdyż wymagają połączenia z dobrym garniturem lub smokingiem z transport logistyka. W takim układzie wizerunek każdego mężczyzny będzie mówił wszystkim dookoła, że mają do czynienia z poważnym człowiekiem, który nie boi się wyzwań. Jak ważne jest takie wrażenie wie każdy, kto pracował kiedykolwiek w korporacji lub w świecie wielkiego biznesu. Jednakże nawet ci „maluczcy” chcą również odpowiednio się prezentować, stąd tego typu styl jest kierowany również do nich.

Co ciekawe wielu z nas zapomina o tym, jak ważne jest, by posiadane obuwie było regularnie czyszczone oraz nasączane rozmaitymi preparatami. Na ogół nasze wysiłki ograniczają się do sporadycznego pastowania, to jednak za mało, gdy idzie o eleganckie buty męskie.

Poprawiony: czwartek, 22 grudnia 2016 14:56
Więcej…
 
Mężczyźni zwracają coraz więcej czasu na swoje obuwie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 27 kwietnia 2012 11:50

czarne buty męskieMężczyźni przywiązują zazwyczaj mniejszą wagę do butów, niż kobiety. Oczywiście są wyjątki pokroju Eltona Johna, który posiada garderobę na obuwie wielkości sporej kawalerki, niemniej wśród zwykłych obywateli faceci, którzy pasjonują się butami stanowią zdecydowaną mniejszość. Buty męskie mają być wygodne, mocne i w miarę estetyczne- tak właśnie uważa przeważający procent brzydszej płci.
 

Dlatego też projektanci zajmujący się męskimi kolekcjami mają z jednej strony łatwiej, z drugiej dużo gorzej. Łatwiej, gdyż mężczyźni nie są aż tak wymagający względem wyglądu i mniejszą uwagę zwracają na detale pokroju kształtu podeszwy, czy szwu na kostce. Gorzej, gdyż mężczyzna chce, żeby jego but był mocny i wytrzymał wiele lat.

 

Poprawiony: poniedziałek, 06 marca 2017 14:33
Więcej…